Bärbar dator Apple Macbook, 13´´, 2,3Ghz Intel Core i5, minne 8GB, snr: c02wg3hkhv22, repor, nagg, laddare, fungerar ej Vikt: 0 g
Auktnr | SE1.20240515.R79904 |
Varukategori | Foto & elektronik |
Utropspris | 1 kr |
Aktuellt bud | 2 000 kr |
Stänger | 2024-05-15 19:00:30 |
Provision | 300 kr |
Frakt | 129 kr |